Gedoopt 3-9-2022 gedoopt Noud Habets

Gedoopt of gehuwd in onze Parochie 2022                ArchiefGedoopt: 3 september: Noud Habets zoon van Roger Habets en Chantal Colson
Gedoopt: 27 augustus: Mason Mulleneers zoon van Jimmy en Marziana Mulleneers


Gehuwd : 6 augustus Marco Ubaghs en Miranda Rompen
Gedoopt 6 augustus: Devin zoontje van Marco en Miranda Ubaghs-Rompen

Gehuwd op 20 mei 2022:
Sil Habets en Nathalie Fischer


Gehuwd op 30 april 2022:
Vera Schins en Patrick Konings.


Gedoopt op 1 mei 2022:
Noa dochter van Minou en Dennis Acheampong - KeijenbergDe doopschelpen van de dopelingen uit 2021 zijn vanwege de coronamaatregelen deze keer ook weer rondgebracht. De kosters, José en Hub Loomans, hebben ze persoonlijk overhandigd aan de ouders van de dopelingen. We hopen dat volgend jaar, de schelpen weer in een mis aan de doopouders uitgereikt kunnen worden.
De parochieraad

gedoopt